Location : Home > C > CRCW040221R5FKEDHP
CRCW040221R5FKEDHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW040221R5FKEDHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW040221R5FKEDHP RES SMD 21.5 OHM 1 1/8W 0402 700800 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW040221R5FKEDHP RES SMD 21.5 OHM 1 1/8W 0402 595600 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW040221R5FKEDHP RES SMD 21.5 OHM 1 1/8W 0402 1348100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW040221R5FKEDHP RES SMD 21.5 OHM 1 1/8W 0402 690800 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
XGDC Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Configurable Power Supply Modules 48V (38.5 ~ 50.4 V) 200W AC DC Configurable Power Supply Module