Location : Home > C > CRCW0402210RFKTD
CRCW0402210RFKTD
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0402210RFKTD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0402210RFKTD ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW0402210RFKTD Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 210ohms 1 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW0402210RFKTD Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 210ohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CRCW0402210RFKTD RES SMD 210 OHM 1 1/16W 0402 1208200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW0402210RFKTD RES SMD 210 OHM 1 1/16W 0402 579200 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DG120-3 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 18V 120W