Location : Home > C > CRCW04021R07FKED
CRCW04021R07FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW04021R07FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW04021R07FKED Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 1.07ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW04021R07FKED RES SMD 1.07 OHM 1 1/16W 0402 870400 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com