Location : Home > C > CRCW04021R02FKED
CRCW04021R02FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW04021R02FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW04021R02FKED RES SMD 1.02 OHM 1 1/16W 0402 683400 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRCW04021R02FKED ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW04021R02FKED Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 1.02ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com