Location : Home > C > CRCW040218R7FKTD
CRCW040218R7FKTD
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW040218R7FKTD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW040218R7FKTD RES SMD 18.7 OHM 1 1/16W 0402 1219500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW040218R7FKTD RES SMD 18.7 OHM 1 1/16W 0402 590500 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8879230000 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 48V 48W