Location : Home > C > CRCW040218R7FKED
CRCW040218R7FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW040218R7FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW040218R7FKED standard package with RoHS 45390 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CRCW040218R7FKED RoHS Compliant 39575 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CRCW040218R7FKED 2012+ 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CRCW040218R7FKED Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 18.7ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9-2176089-2 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 107K OHM 0.1% 1/6W 0603
9-2176089-2 TE Connectivity AMP Connectors 1513600 2015+ RES SMD 107K OHM 0.1 1/6W 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9-2176089-2 TE Connectivity AMP Connectors 783400 1534+ RES SMD 107K OHM 0.1 1/6W 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
9-2176089-2 TE Connectivity AMP Connectors 878600 2015+ RES SMD 107K OHM 0.1 1/6W 0603 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com