Location : Home > C > CRCW040216K0FKEDHP
CRCW040216K0FKEDHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW040216K0FKEDHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW040216K0FKEDHP RES 16.0K OHM .125W 1 0402 SMD 6075 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW040216K0FKEDHP RES SMD 16K OHM 1 1/8W 0402 1335400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW040216K0FKEDHP RES SMD 16K OHM 1 1/8W 0402 688100 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW040216K0FKEDHP RES SMD 16K OHM 1 1/8W 0402 582900 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW040216K0FKEDHP RES SMD 16K OHM 1 1/8W 0402 678100 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HC15-3-A+ Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 15V 45W