Location : Home > C > CRCW040212K1FKED
CRCW040212K1FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW040212K1FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW040212K1FKED ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW040212K1FKED Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 12.1Kohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW040212K1FKED 2012+ 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
77063221 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 3 RES 220 OHM 6SIP
77063221 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 220ohms 6Pin 2 Isolated SIMEN Electronics Co.,Ltd
77063221 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 220ohms 6Pin 2 Isolated PXT Direct Electronics Co.,Ltd
77063221 CTS Resistor Products 1208500 2015+ RES ARRAY 220 OHM 3 RES 6SIP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com