Location : Home > C > CRCW040211R5DKEDP
CRCW040211R5DKEDP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW040211R5DKEDP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW040211R5DKEDP RES SMD 11.5 OHM 0.5 1/16W 0402 807300 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW040211R5DKEDP RES SMD 11.5 OHM 0.5 1/16W 0402 807300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW040211R5DKEDP RES SMD 11.5 OHM 0.5 1/16W 0402 702100 Vishay Dale 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CRCW040211R5DKEDP RES SMD 11.5 OHM 0.5 1/16W 0402 702100 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HC28-2-A+G Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 28V 56W