Location : Home > C > CRCW040210R0JNED
CRCW040210R0JNED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW040210R0JNED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW040210R0JNED Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 10ohms 5 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ERJ-8ENF2610V Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 261 OHM 1% 1/4W 1206
ERJ-8ENF2610V Panasonic Electronic Component 494900 1534+ RES SMD 261 OHM 1 1/4W 1206 Alphatek Technology Limited
ERJ-8ENF2610V Panasonic Electronic Component 600100 NEW RoHS RES SMD 261 OHM 1 1/4W 1206 FindCores Electronics Inc.
ERA-6AEB753V Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 75K OHM 0.1% 1/8W 0805
ERA-6AEB753V 69953 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
ERA-6AEB753V brenda@hon 81246 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ERA-6AEB753V Panasonic Electronic Component 1213000 2015+ RES SMD 75K OHM 0.1 1/8W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ERA-6AEB753V ROHSPb 298500 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
77083391P Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 4 RES 390 OHM 8SIP
77083391P CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 390ohms 8Pin 2 Isolated SIMEN Electronics Co.,Ltd
77083391P CTS Resistor Products 1528800 2015+ RES ARRAY 390 OHM 4 RES 8SIP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com