Location : Home > C > CRCW040210R0FKED
CRCW040210R0FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW040210R0FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW040210R0FKED standard package with RoHS 45300 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
CRCW040210R0FKED Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 10ohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW040210R0FKED na 9310 VISHAY 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
CRCW040210R0FKED N/A 490000 VISHAY 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766163390G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 39 OHM 16SOIC
766163390G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 390 16Pin 2 Isolated Global Thunder Electronics Co.,Ltd
766163390G CTS Resistor Products 1008700 NEW RoHS RES ARRAY 39 OHM 8 RES 16SOIC FindCores Electronics Inc.
766163390G CTS Resistor Products 898700 2015+ RES ARRAY 39 OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com