Location : Home > C > CRCW020197R6FKED
CRCW020197R6FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW020197R6FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW020197R6FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 97.6ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW020197R6FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 97.6ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW020197R6FKED RES SMD 97.6 OHM 1 1/20W 0201 785600 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW020197R6FKED RES SMD 97.6 OHM 1 1/20W 0201 680400 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW020197R6FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 97.6ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW020197R6FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 97.6ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd