Location : Home > C > CRCW020197K6FKED
CRCW020197K6FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW020197K6FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW020197K6FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 97.6Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
CRCW020197K6FKED 2012+ 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CRCW020197K6FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 97.6Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW020197K6FKED RES SMD 97.6K OHM 1 1/20W 0201 697800 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW020197K6FKED RES SMD 97.6K OHM 1 1/20W 0201 592600 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited