Location : Home > C > CRCW020191K0JNED
CRCW020191K0JNED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW020191K0JNED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW020191K0JNED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 91Kohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW020191K0JNED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 91Kohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW020191K0JNED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 91Kohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
CRCW020191K0JNED RoHS Compliant 39585 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DG300-8 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 15V 300W