Location : Home > C > CRCW02018K45FKED
CRCW02018K45FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW02018K45FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW02018K45FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 8.45Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW02018K45FKED RES SMD 8.45K OHM 1 1/20W 0201 702300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW02018K45FKED RES SMD 8.45K OHM 1 1/20W 0201 597100 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW02018K45FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 8.45Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW02018K45FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 8.45Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd