Location : Home > C > CRCW02018K25FKED
CRCW02018K25FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW02018K25FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW02018K25FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 8.25Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW02018K25FKED ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW02018K25FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 8.25Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW02018K25FKED RES 8.25K OHM 1/20W 1 0201 SMD 6400 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor