Location : Home > C > CRCW020176K8FKED
CRCW020176K8FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW020176K8FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW020176K8FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 76.8Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW020176K8FKED RES SMD 76.8K OHM 1 1/20W 0201 698300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW020176K8FKED RES SMD 76.8K OHM 1 1/20W 0201 593100 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW020176K8FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 76.8Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW020176K8FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 76.8Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd