Location : Home > C > CRCW02016K20JNED
CRCW02016K20JNED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW02016K20JNED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW02016K20JNED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 6.2Kohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW02016K20JNED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 6.2Kohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
CRCW02016K20JNED RES SMD 6.2K OHM 5 1/20W 0201 1448100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com