Location : Home > C > CRCW020168R0FKED
CRCW020168R0FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW020168R0FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW020168R0FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 68ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW020168R0FKED RES 68.0 OHM 1/20W 1 0201 SMD 6151 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor