Location : Home > C > CRCW0201680KFKED
CRCW0201680KFKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0201680KFKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0201680KFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 680Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW0201680KFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 680Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW0201680KFKED RES SMD 680K OHM 1 1/20W 0201 689100 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW0201680KFKED RES SMD 680K OHM 1 1/20W 0201 583900 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW0201680KFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 680Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW0201680KFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 680Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd