Location : Home > C > CRCW020166R5FKED
CRCW020166R5FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW020166R5FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW020166R5FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 66.5ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW020166R5FKED RES SMD 66.5 OHM 1 1/20W 0201 787200 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW020166R5FKED RES SMD 66.5 OHM 1 1/20W 0201 682000 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW020166R5FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 66.5ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW020166R5FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 66.5ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd