Location : Home > C > CRCW020164R9FKED
CRCW020164R9FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW020164R9FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW020164R9FKED 2012+ 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CRCW020164R9FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 64.9ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
CRCW020164R9FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 64.9ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW020164R9FKED RES SMD 64.9 OHM 1 1/20W 0201 903700 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW020164R9FKED RES SMD 64.9 OHM 1 1/20W 0201 903700 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.