Location : Home > C > CRCW020162R0JNED
CRCW020162R0JNED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW020162R0JNED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW020162R0JNED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 62ohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW020162R0JNED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 62ohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
CRCW020162R0JNED RES SMD 62 OHM 5 1/20W 0201 1221400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com