Location : Home > C > CRCW020162K0FKED
CRCW020162K0FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW020162K0FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW020162K0FKED 2012+ 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CRCW020162K0FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 62Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
CRCW020162K0FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 62Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW020162K0FKED RES SMD 62K OHM 1 1/20W 0201 898800 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW020162K0FKED RES SMD 62K OHM 1 1/20W 0201 898800 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW020162K0FKED ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW020162K0FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 62Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com