Location : Home > C > CRCW020156K0FKED
CRCW020156K0FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW020156K0FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW020156K0FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 56Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW020156K0FKED ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW020156K0FKED RES SMD 56K OHM 1 1/20W 0201 1254200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW020156K0FKED RES 56.0K OHM 1/20W 1 0201 SMD 6577 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW020156K0FKED RES SMD 56K OHM 1 1/20W 0201 594200 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com