Location : Home > C > CRCW0201536KFKED
CRCW0201536KFKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0201536KFKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0201536KFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 536Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW0201536KFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 536Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW0201536KFKED RES SMD 536K OHM 1 1/20W 0201 690300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW0201536KFKED RES SMD 536K OHM 1 1/20W 0201 585100 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW0201536KFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 536Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW0201536KFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 536Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DY040-7 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 12V 5V 45W