Location : Home > C > CRCW020151K0JNED
CRCW020151K0JNED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW020151K0JNED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW020151K0JNED ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW020151K0JNED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 51Kohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW020151K0JNED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 51Kohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW020151K0JNED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 51Kohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
CRCW020151K0JNED RES SMD 51K OHM 5 1/20W 0201 1446500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com