Location : Home > C > CRCW020151K0FKED
CRCW020151K0FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW020151K0FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW020151K0FKED 2012+ 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CRCW020151K0FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 51Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
CRCW020151K0FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 51Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW020151K0FKED RES SMD 51K OHM 1 1/20W 0201 909600 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW020151K0FKED RES SMD 51K OHM 1 1/20W 0201 909600 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.