Location : Home > C > CRCW0201511RFKED
CRCW0201511RFKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0201511RFKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0201511RFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 511ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW0201511RFKED RES 511 OHM 1/20W 1 0201 SMD 9384 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor