Location : Home > C > CRCW020143K2FKED
CRCW020143K2FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW020143K2FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW020143K2FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 43.2Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW020143K2FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 43.2Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW020143K2FKED RES SMD 43.2K OHM 1 1/20W 0201 699300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW020143K2FKED standard package with RoHS 46070 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
CRCW020143K2FKED RES SMD 43.2K OHM 1 1/20W 0201 594100 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW020143K2FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 43.2Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd