Location : Home > C > CRCW02013K90FKED
CRCW02013K90FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW02013K90FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW02013K90FKED 2012+ 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CRCW02013K90FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 3.9Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
CRCW02013K90FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 3.9Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW02013K90FKED RES SMD 3.9K OHM 1 1/20W 0201 895500 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW02013K90FKED RES SMD 3.9K OHM 1 1/20W 0201 895500 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.