Location : Home > C > CRCW0201390KJNED
CRCW0201390KJNED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0201390KJNED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0201390KJNED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 390Kohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW0201390KJNED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 390Kohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
CRCW0201390KJNED RES SMD 390K OHM 5 1/20W 0201 1445000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com