Location : Home > C > CRCW0201390KFNED
CRCW0201390KFNED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0201390KFNED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0201390KFNED RES SMD 390K OHM 1 1/20W 0201 902200 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW0201390KFNED RES 390K OHM 1/20W 1 0201 SMD 25200 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW0201390KFNED RES SMD 390K OHM 1 1/20W 0201 902200 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW0201390KFNED RES SMD 390K OHM 1 1/20W 0201 797000 Vishay Dale 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CRCW0201390KFNED RES SMD 390K OHM 1 1/20W 0201 797000 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW0201390KFNED ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GLC50A Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5.05V +/-12V 50W