Location : Home > C > CRCW02012K40JNED
CRCW02012K40JNED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW02012K40JNED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW02012K40JNED RES SMD 2.4K OHM 5 1/20W 0201 708300 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW02012K40JNED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 2.4Kohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW02012K40JNED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 2.4Kohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
CRCW02012K40JNED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 2.4Kohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com