Location : Home > C > CRCW0201274KFKED
CRCW0201274KFKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0201274KFKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0201274KFKED 2012+ 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CRCW0201274KFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 274Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
CRCW0201274KFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 274Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW0201274KFKED RES SMD 274K OHM 1 1/20W 0201 904000 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW0201274KFKED RES SMD 274K OHM 1 1/20W 0201 904000 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW0201274KFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 274Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com