Location : Home > C > CRCW020126K7FKED
CRCW020126K7FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW020126K7FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW020126K7FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 26.7Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CRCW020126K7FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 26.7Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW020126K7FKED RES SMD 26.7K OHM 1 1/20W 0201 700300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW020126K7FKED RES SMD 26.7K OHM 1 1/20W 0201 595100 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW020126K7FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 26.7Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd