Location : Home > C > CRCW020125R5FNED
CRCW020125R5FNED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW020125R5FNED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW020125R5FNED RES SMD 25.5 OHM 1 1/20W 0201 577700 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW020125R5FNED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 25.5ohms 1 200ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW020125R5FNED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 25.5ohms 1 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com