Location : Home > C > CRCW0201226RFKED
CRCW0201226RFKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0201226RFKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0201226RFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 226ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW0201226RFKED RES SMD 226 OHM 1 1/20W 0201 782400 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW0201226RFKED RES SMD 226 OHM 1 1/20W 0201 677200 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW0201226RFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 226ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW0201226RFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 226ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd