Location : Home > C > CRCW0201220KJNED
CRCW0201220KJNED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0201220KJNED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0201220KJNED RES SMD 220K OHM 5 1/20W 0201 1422400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW0201220KJNED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 220Kohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com