Location : Home > C > CRCW0201220KFKED
CRCW0201220KFKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0201220KFKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0201220KFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 220Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW0201220KFKED RES SMD 220K OHM 1 1/20W 0201 694500 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW0201220KFKED RES SMD 220K OHM 1 1/20W 0201 589300 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW0201220KFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 220Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW0201220KFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 220Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CRCW0201220KFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 220Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com