Location : Home > C > CRCW02011K65FKED
CRCW02011K65FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW02011K65FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW02011K65FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 1.65Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW02011K65FKED RES SMD 1.65K OHM 1 1/20W 0201 705300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW02011K65FKED RES SMD 1.65K OHM 1 1/20W 0201 600100 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW02011K65FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 1.65Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW02011K65FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 1.65Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd