Location : Home > C > CRCW02011K60JNED
CRCW02011K60JNED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW02011K60JNED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW02011K60JNED RES SMD 1.6K OHM 5 1/20W 0201 708600 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW02011K60JNED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 1.6Kohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW02011K60JNED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 1.6Kohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.