Location : Home > C > CRCW0201162RFKED
CRCW0201162RFKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0201162RFKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0201162RFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 162ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW0201162RFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 162ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW0201162RFKED RES SMD 162 OHM 1 1/20W 0201 783800 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW0201162RFKED RES SMD 162 OHM 1 1/20W 0201 678600 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW0201162RFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 162ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW0201162RFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 162ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9928890012 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 12V 24W