Location : Home > C > CRCW0201143KFKED
CRCW0201143KFKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0201143KFKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0201143KFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 143Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW0201143KFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 143Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW0201143KFKED RES SMD 143K OHM 1 1/20W 0201 696300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW0201143KFKED RES SMD 143K OHM 1 1/20W 0201 591100 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW0201143KFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 143Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW0201143KFKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 143Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
08-30466-1175 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) Accessories L BRACKET ONLY
2320911 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 240W