Location : Home > C > CRCW020113R7FNED
CRCW020113R7FNED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW020113R7FNED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW020113R7FNED RES SMD 13.7 OHM 1 1/20W 0201 579800 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW020113R7FNED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 13.7ohms 1 200ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd