Location : Home > C > CRCW0201120KFNED
CRCW0201120KFNED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0201120KFNED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0201120KFNED RES SMD 120K OHM 1 1/20W 0201 782000 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW0201120KFNED RES SMD 120K OHM 1 1/20W 0201 1437200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GPC40A Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5.1V +/-12V 40W