Location : Home > C > CRA06S083100RJTA
CRA06S083100RJTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRA06S083100RJTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRA06S083100RJTA RES ARRAY 100 OHM 4 RES 1206 695700 Vishay Dale 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRA06S083100RJTA Resistor Networks & Arrays 8Term 100ohms 5 Convex 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRA06S083100RJTA ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8-2176089-4 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 86.6K OHM 0.1% 1/6W 0603
8-2176089-4 IC 55980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8-2176089-4 TE Connectivity AMP Connectors 1337800 2015+ RES SMD 86.6K OHM 0.1 1/6W 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8-2176089-4 TE Connectivity AMP Connectors 586600 1534+ RES SMD 86.6K OHM 0.1 1/6W 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
8-2176089-4 TE Connectivity AMP Connectors 691800 NEW RoHS RES SMD 86.6K OHM 0.1 1/6W 0603 FindCores Electronics Inc.