Location : Home > C > CRA06E0833K90JTA
CRA06E0833K90JTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRA06E0833K90JTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRA06E0833K90JTA RoHS Compliant 40105 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CRA06E0833K90JTA Resistor Networks & Arrays 8Term 3.9Kohms 5 Convex 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5-2176093-2 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 33.2K OHM 0.1% 1/4W 0805
5-2176093-2 IC 56330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-2176093-2 TE Connectivity AMP Connectors 1315400 2015+ RES SMD 33.2K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-2176093-2 TE Connectivity AMP Connectors 680400 2015+ RES SMD 33.2K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
5-2176093-2 TE Connectivity AMP Connectors 685200 1534+ RES SMD 33.2K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.