Location : Home > C > CPT600100A
CPT600100A
Share on FacebookShare on Facebook
CPT600100A distributors
310-13-150-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-035-20-101101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 35 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-83-035-20-101101 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-035-20-101101 Preci-Dip 147660 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
0448120052 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
T38231-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38231-12-0 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38231-12-0 NEW 97370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
76314-203 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
76314-203 IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
76314-203 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0395333922 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)