Location : Home > C > CPT500100A
CPT500100A
Share on FacebookShare on Facebook
CPT500100A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CPT500100A N A 114 Microsemi 11+ WLParts Electronics ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
16-6511-11WR Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-6511-11WR Aries Electronics 157140 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-6511-11WR Aries Electronics 278730 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16-6511-11WR IC 56400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-87-130-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-130-41-001101 Preci-Dip 147090 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-130-41-001101 Preci-Dip 289050 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-87-062-10-457101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold